Ekspres do kawy Severin KA 9314 biały
Zdjęcia 11 |
Severin KA 9314 biały czarny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin KA 9314 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEVERIN Ekspres do kawy Duo do 16 kubków Kompaktowy ekspres do kawy/ameryk | 699 zł |
Przelewowy Severin KA 9314 Podwójny biały AGDM-EKS-SVN-117 | 699 zł |
Severin KA 9314 | 699 zł |
Severin KA 9314 | 719 zł |
Przelewowy ekspres duo do kawy SEVERIN KA 9315 | 699 zł |
Ekspres do kawy Severin KA 9314 podwójny przelewowy | 675 zł |
Modyfikacje Severin KA 9314
Ceny na Severin KA 9314 |
---|---|---|---|---|
Severin KA 9314 biały | od 675 zł | 6 oferty | ||
Severin KA 9315 czarny | od 589 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →