Ekspres do kawy Severin KA 4835 czarny
Zdjęcia 8 |
Severin KA 4835 |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin KA 4835 czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Severin Ekspres do kawy o mocy 1000 W KA 4835 czarny/szczotkowana stal nie | 207 zł |
Przelewowy Severin KA 4835 AGDM-EKS-SVN-074 | 207 zł |
Ekspres przelewowy Severin KA 4835 Czarny | 238 zł |
Ekspres przelewowy SEVERIN KA 4835 | 207 zł |
Ekspres do kawy z termosem stalowym Severin KA 4835 | 307 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Severin KA 4835:
- Blokada kapania
PolecamyPorównaj w tabeli →