Ekspres do kawy Severin KA 9263 czarny
Zdjęcia 6 |
Severin KA 9263 |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin KA 9263 czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przelewowy ekspres do kawy Severin KA 9263 z tworzywa sztucznego w kolorze | 152 zł |
SEVERIN KA 9263 - coffee maker - brushed stainless steel/black | 132 zł |
Przelewowy Severin KA 9263 czarny AGDM-EKS-SVN-110 | 152 zł |
Severin KA 9263 | 170 zł |
Severin KA 9263 | 180 zł |
Przelewowy ekspres do kawy SEVERIN KA 9263 | 209 zł |
Ekspres do kawy Severin KA9263 900 W | 179 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →