Kuchenka mikrofalowa Sencor SMW 5517 WH biały
Zdjęcia 6 |
Sencor SMW 5517 WH |
|
Kuchenka mikrofalowa należy do segmentu budżetowego, ale jednocześnie ma wszystko, co niezbędne do codziennego użytku. To dość kompaktowy model, który nie zajmie dużo miejsca w kuchni - jego wymiary to 25,6 x 45,1 x 35,4 cm, ale nie można go też nazwać zbyt pojemnym. Komora robocza o pojemności 17 litrów pozwala na montaż naczyń o średnicy około 27 cm – dokładnie tyle wynosi średnica zamontowanego wewnątrz talerza obrotowego.
Podczas pracy urządzenie obraca się, zapewniając w ten sposób równomierne podgrzanie żywności. Trwała wewnętrzna powłoka emaliowana jest łatwa do czyszczenia z zabrudzeń. Pod względem funkcjonalnym Sencor SMW 5517 WH oferuje nie tylko klasyczny tryb mikrofalowy, ale także grill do pieczenia potraw z apetyczną złotą skórką. Można używać tych trybów oddzielnie od siebie lub je łączyć.
Ponadto dostępnych jest 5 poziomów mocy, timer do maksymalnie 60 minut, funkcja rozmrażania i 8 automatycznych programów gotowania. Panel sterowania składa się ze zwykłych przycisków, obrotowego pokrętła i niewielkiego wyświetlacza, który odmierza czas i wyświetla informacje o ustawieniach. Po zakończeniu programu kuchenka mikrofalowa wyda sygnał dźwiękowy. Funkcja blokady rodzicielskiej umożliwia zablokowanie przycisków, aby zapobiec zmianie ustawień lub wyłączeniu piekarnika.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Kup Sencor SMW 5517 WH biały
Wszystkie ceny 6 →SENCOR Kuchenka mikrofalowa z 8 programami Easy grill pojemność 17 l 800 W | 400 zł |
Kuchenka mikrofalowa SENCOR SMW 5517 WH | 400 zł |
Kuchenka mikrofalowa Sencor SMW5517WH | 404 zł |
Sencor SMW 5517WH Kuchenka mikrofalowa | 400 zł |