Opona zimowa Semperit Speed-Grip 5 225/50 R17 98V
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit Speed-Grip 5 225/50 R17 98V 225/50 R17 98 H 225/50 R17 98 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit Speed-Grip 5 225/50 R17 98V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Semperit 225/50R17 98V XL SPEED-GRIP 5 0373649000SEM | 660 zł |
Semperit Speed-Grip 5 (225/50 R17 98V) 03736490000 | 581 zł |
Semperit Speed-Grip 5 ( 225/50 R17 98V XL EVc ) | 588 zł |
Semperit Speed-Grip 5 ( 225/50 R17 98V XL EVc ) 03736490000 | 583 zł |
Modyfikacje Semperit Speed-Grip 5 225/50 R17 98V
Ceny na Semperit Speed-Grip 5 225/50 R17 98V |
---|---|---|---|---|
Semperit Speed-Grip 5 225/50 R17 98H | od 568 zł | 3 oferty | ||
Semperit Speed-Grip 5 225/50 R17 98V | od 581 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →