Opona zimowa Semperit Speed-Grip 5 225/40 R18 92V
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit Speed-Grip 5 225/40 R18 92V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit Speed-Grip 5 225/40 R18 92V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Semperit 225/40R18 92V XL SPEED-Grip 5 0373668000SEM | 700 zł |
Semperit Speed-Grip 5 (225/40 R18 92V) 03736680000 | 571 zł |
Semperit Speed-Grip 5 ( 225/40 R18 92V XL EVc ) | 585 zł |
Semperit Speed-Grip 5 ( 225/40 R18 92V XL EVc ) 03736680000 | 583 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →