Opona zimowa Semperit Speed-Grip 5 215/70 R16 100T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit Speed-Grip 5 215/70 R16 100T 215/70 R16 100 T 215/70 R16 104 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit Speed-Grip 5 215/70 R16 100T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Semperit Speed-Grip 5 (215/70 R16 100T) 03736180000 | 522 zł |
Semperit Speed-Grip 5 ( 215/70 R16 100T EVc ) | 528 zł |
Semperit Speed-Grip 5 ( 215/70 R16 100T EVc ) 03736180000 | 521 zł |
Modyfikacje Semperit Speed-Grip 5 215/70 R16 100T
Ceny na Semperit Speed-Grip 5 215/70 R16 100T |
---|---|---|---|---|
Semperit Speed-Grip 5 215/70 R16 100T | od 521 zł | 3 oferty | ||
Semperit Speed-Grip 5 215/70 R16 104H | od 599 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →