Opona zimowa Bridgestone Blizzak DM-V3 215/70 R16 100S
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak DM-V3 215/70 R16 100S 215/70 R16 100 S |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak DM-V3 215/70 R16 100S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak DM V3 ( 215/70 R16 100S EVc, Nordic compound ) 18915 | 618 zł |
Bridgestone Blizzak DM V3 (215/70 R16 100S) 18915 | 610 zł |
Bridgestone Blizzak DM V3 ( 215/70 R16 100S EVc, Nordic compound ) | 625 zł |
Modyfikacje Bridgestone Blizzak DM-V3 215/70 R16 100S
Ceny na Bridgestone Blizzak DM-V3 215/70 R16 100S |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Blizzak DM-V3 215/70 R16 100S | od 610 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →