Opona zimowa Semperit Speed-Grip 5 205/50 R17 93V
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit Speed-Grip 5 205/50 R17 93V 205/50 R17 93 H 205/50 R17 93 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit Speed-Grip 5 205/50 R17 93V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Semperit Speed-Grip 5 (205/50 R17 93V) 03736470000 | 565 zł |
Semperit Speed-Grip 5 ( 205/50 R17 93V XL EVc ) 03736470000 | 566 zł |
Semperit Speed-Grip 5 ( 205/50 R17 93V XL EVc ) | 573 zł |
Modyfikacje Semperit Speed-Grip 5 205/50 R17 93V
Ceny na Semperit Speed-Grip 5 205/50 R17 93V |
---|---|---|---|---|
Semperit Speed-Grip 5 205/50 R17 93H | od 754 zł | 3 oferty | ||
Semperit Speed-Grip 5 205/50 R17 93V | od 565 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →