Opona całoroczna Semperit AllSeason-Grip 215/55 R17 94V
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit AllSeason-Grip 215/55 R17 94V 215/55 R17 94 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit AllSeason-Grip 215/55 R17 94V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEMPERIT Opony 215 55 R17 94 V Ganzjahresreifen PKW 03737150000 | 741 zł |
Semperit All Season-Grip (215/55 R17 94V) 03737150000 | 576 zł |
Semperit All Season-Grip ( 215/55 R17 94V EVc ) 03737150000 | 577 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Semperit AllSeason-Grip 215/55 R17 94V
Ceny na Semperit AllSeason-Grip 215/55 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Semperit AllSeason-Grip 215/55 R17 94V | od 576 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →