Opona całoroczna Pirelli Cinturato All Season Plus 215/55 R17 98W
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Cinturato All Season Plus 215/55 R17 98W 215/55 R17 98 W |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Cinturato All Season Plus 215/55 R17 98W
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OPONY PNEUMATYCZNE PIRELLI 215/55 R17 98W CINTURATO ALL SEASON XL 80192274 | 619 zł |
Pirelli Cinturato All Season Plus ( 215/55 R17 98W XL ) 4214800 | 641 zł |
Pirelli Cinturato All Season Plus (215/55 R17 98W) 4214800 | 645 zł |
Pirelli Cinturato All Season Plus ( 215/55 R17 98W XL ) | 650 zł |
Opona Pirelli 215/55R17 CINTURATO ALLSEASON+ 98W XL - opony całoroczne 421 | 523 zł |
Opona całoroczna Pirelli CINTURATO ALL SEASON PLUS w rozmiarze 215/55R17 | 562 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Cinturato All Season Plus 215/55 R17 98W
Ceny na Pirelli Cinturato All Season Plus 215/55 R17 98W |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato All Season Plus 215/55 R17 98W | od 557 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →