Karta pamięci Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S 2 TB (STJR2000400)
Wideo 7Zdjęcia 7 |
Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S 2048Gb |
|
Typ pamięci PCIe Gen4x2 NVMe
Obsługiwane przez urządzenia: Xbox Series X i Xbox Series S
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S 2 TB
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate Expansion Card for Xbox Series XS 2TB NVMe Expansion SSD 3-Letnie | 1 299 zł |
SEAGATE Karta rozszerzeń SEAGATE Storage Expansion Card do Xbox Series X S | 1 317 zł |
SEAGATE Karta rozszerzenia przestrzeni dyskowej 2TB dla konsoli Xbox Serie | 1 321 zł |
Seagate Karta rozszerzeń Storage Expansion Card do Xbox Series X/S 2TB | 1 299 zł |
Karta rozszerzeń Xbox Series X/S 2TB | 1 691 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S
Ceny na Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S |
---|---|---|---|---|
Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S 512 GB | od 456 zł | 17 oferty | ||
Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S 1 TB | od 699 zł | 17 oferty | ||
Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X/S 2 TB | od 1 299 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →