Dysk twardy Seagate FireCuda ST8000DXA01 8 TB
Wideo 18Zdjęcia 4 |
Seagate FireCuda ST8000DXA01 8 TB 4 TB8 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate FireCuda ST8000DXA01 8 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate FireCuda - 8TB - Dysk twardy - ST8000DXA01 - SATA-600 - 3.5" | 1 091 zł |
Dysk Seagate FireCuda HDD 8TB 3.5" SATA III | 1 195 zł |
Seagate Firecuda St8000dxa01 8tb 3.5´´ Hard Disk Drive Wielokolorowy 3.5´´ | 1 307 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate FireCuda ST8000DXA01
Ceny na Seagate FireCuda ST8000DXA01 |
---|---|---|---|---|
Seagate FireCuda ST4000DXA05 4 TB | od 686 zł | 2 oferty | ||
Seagate FireCuda ST8000DXA01 8 TB | od 1 091 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →