Dysk twardy Seagate Exos 7E8 ST8000NM000A 8 TB 512e/4KN, SATA
Wideo 3 |
Seagate Exos 7E8 ST8000NM000A 8 TB 512e/4KN, SATA |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate Exos 7E8 ST8000NM000A 8 TB 512e/4KN, SATA
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk SEAGATE Exos 7E8 8TB HDD | 991 zł |
Dysk SEAGATE Exos 7E8 8TB HDD ST8000NM000A | 1 199 zł |
Seagate Enterprise 8 TB ST8000NM000A 3.5" HDD SATA III ST8000NM000A | 844 zł |
Seagate Exos 7e8 8tb 3.5´´ Hard Disk Posrebrzany 3.5´´ 2754849/ST8000NM000 | 1 206 zł |
Seagate Exos 8TB 7200obr. 256MB - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 1 199 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate Exos 7E8 ST8000NM000A
Ceny na Seagate Exos 7E8 ST8000NM000A |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos 7E8 ST1000NM001A 1 TB 512n SAS | od 624 zł | 1 oferta | ||
Seagate Exos 7E8 ST2000NM004A 2 TB 512e/4KN, SAS | od 748 zł | 5 oferty | ||
Seagate Exos 7E8 ST2000NM003A 2 TB 512n SAS | od 1 028 zł | 2 oferty | ||
Seagate Exos 7E8 ST2000NM000A 2 TB 512n SATA | od 610 zł | 4 oferty | ||
Seagate Exos 7E8 ST4000NM005A 4 TB 512e/4KN, SAS | od 914 zł | 5 oferty | ||
Seagate Exos 7E8 ST4000NM000A 4 TB 512n SATA | od 701 zł | 6 oferty | ||
Seagate Exos 7E8 ST6000NM002A 6 TB 512n SATA | od 1 200 zł | 1 oferta | ||
Seagate Exos 7E8 ST8000NM001A 8 TB 512e/4KN, SAS | od 1 432 zł | 1 oferta | ||
Seagate Exos 7E8 ST8000NM000A 8 TB 512e/4KN, SATA | od 844 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →