Zasilacz Seasonic PRIME PX PRIME PX-1600
Wideo 5Zdjęcia 7 |
Seasonic PRIME PX PRIME PX-1600 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seasonic PRIME PX PRIME PX-1600
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seasonic Prime-PX-1600 1300W ATX30 PRIME-PX-1600-ATX30 ATX3-PRIME-PX-1600 | 2 094 zł |
Seasonic Prime PX 1600 ATX 3.0 Zasilacz do komputera - 1600 Watt - 135 mm | 1 749 zł |
Seasonic Prime PX - 1600W OB-ZAS-SES-044 | 1 839 zł |
Zasilacz SeaSonic PRIME PX-1600 1600W (SSR-1600PD2) | 1 748 zł |
Seasonic PRIME PX-1600, w pełni modułowy, 80 PLUS Platinum, 1600 W, SLI/Cr | 1 683 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Seasonic PRIME PX
Ceny na Seasonic PRIME PX |
---|---|---|---|---|
Seasonic PRIME PX PRIME PX-650 | od 689 zł | 5 oferty | ||
Seasonic PRIME PX PRIME PX-750 | od 1 014 zł | 1 oferta | ||
Seasonic PRIME PX PRIME PX-850 | od 991 zł | 5 oferty | ||
Seasonic PRIME PX PRIME PX-1000 | od 1 065 zł | 5 oferty | ||
Seasonic PRIME PX PRIME PX-1600 | od 1 674 zł | 8 oferty |
Polecamy