Zasilacz Seasonic PRIME Platinum SSR-1300PD
Wideo 6Zdjęcia 9 |
Seasonic PRIME Platinum SSR-1300PD |
|
Wysokiej klasy zasilacz zaprojektowany do zasilania profesjonalnego systemu do gier lub wysokowydajnej stacji roboczej. Moc znamionowa urządzenia to 1300 W, natomiast model jest certyfikowany zgodnie z normami i standardami 80 PLUS PLATINUM. Główną cechą Sea Sonic Prime Platinum SSR-1300PD jest zaimplementowanie zaawansowanego, autorskiego obwodu, dzięki któremu producent udziela na ten model 12-letniej gwarancji.
Zasilacz wyposażony jest w wysokowydajny układ chłodzenia z możliwością zastosowania hybrydowego trybu pracy, dla którego przewidziano osobny przycisk do aktywacji. Wentylator posiada wirnik 135 mm wsparty wysokiej jakości łożyskiem hydrodynamicznym. Połączenie okablowania jest w pełni modułowe. Zasilacz może jednocześnie zasilać kilka procesorów TOP (4+4 i 4+4 piny), a także posiada 12 złączy do dodatkowego zasilania dyskretnej grafiki PCI-E (6+2 piny). Model ten jest idealny w sytuacjach, w których komputer korzysta z drogich, flagowych podzespołów, które potrzebują wyjątkowo niezawodnego zasilania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seasonic.
Kup Seasonic PRIME Platinum SSR-1300PD
Seasonic Prime Ultra Platinum 1300W 80Platinum ATX 12V Power Supply for Co | 1 873 zł |
Seasonic Prime Platinum 1300 Zasilacz do komputera - 1300 Watt - 135 mm - | 1 273 zł |
Zasilacz SeaSonic Prime PX 1300W (SSR-1300PD) | 1 275 zł |
Zasilacz komputerowy SEASONIC Prime SSR-1300PD, 1300 W | 1 463 zł |
Seasonic Prime Ultra 1300 Platinum 80Platinum 1300 Watt SSR-1300PD | 1 483 zł |