Блок живлення Seasonic PRIME PX PRIME PX-1600
Відео 5Фото 7 |
Seasonic PRIME PX PRIME PX-1600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seasonic PRIME PX PRIME PX-1600
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Seasonic Prime-PX-1600 1300W ATX30 PRIME-PX-1600-ATX30 ATX3-PRIME-PX-1600 | 2 094 zł |
Seasonic Prime PX 1600 ATX 3.0 Zasilacz do komputera - 1600 Watt - 135 mm | 1 749 zł |
Seasonic Prime PX - 1600W OB-ZAS-SES-044 | 1 839 zł |
Zasilacz SeaSonic PRIME PX-1600 1600W (SSR-1600PD2) | 1 748 zł |
Seasonic PRIME PX-1600, w pełni modułowy, 80 PLUS Platinum, 1600 W, SLI/Cr | 1 683 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Seasonic PRIME PX
Ціни на Seasonic PRIME PX |
---|---|---|---|---|
Seasonic PRIME PX PRIME PX-650 | від 689 zł | 5 пропозицій | ||
Seasonic PRIME PX PRIME PX-750 | від 1 014 zł | 1 пропозиція | ||
Seasonic PRIME PX PRIME PX-850 | від 991 zł | 5 пропозицій | ||
Seasonic PRIME PX PRIME PX-1000 | від 1 065 zł | 5 пропозицій | ||
Seasonic PRIME PX PRIME PX-1600 | від 1 674 zł | 8 пропозицій |
Рекомендуємо