Блок живлення Seasonic PRIME Platinum SSR-1300PD
Відео 6Фото 9 |
Seasonic PRIME Platinum SSR-1300PD |
|
Блок живлення преміумкласу, призначений для живлення професійної геймерської системи або високопродуктивної робочої станції. Номінальна потужність пристрою становить 1300 Вт, при цьому модель сертифікована по нормам і стандартам 80 PLUS PLATINUM. Головною особливістю Sea Sonic Prime Platinum SSR-1300PD є реалізація прогресивної фірмової схемотехніки, завдяки якій виробник заявляє про гарантії на дану модель 12 років.
Блок живлення оснащений високоефективною системою охолодження з можливістю використання гібридного режиму роботи, для активації якого передбачена окрема кнопка. Вентилятор отримав 135-мм крильчатку з опорою на високоякісний гідродинамічний підшипник. Підключення проводки є повністю модульним. Блок живлення може одночасно живити кілька Топових процесорів (4+4 і 4+4 pin), а також має 12 роз'ємів для додаткового живлення дискретної графіки PCI-E (6+2 pin). Ця модель ідеально підходить для тих випадків, коли комп'ютер використовує дорогі флагманські комплектуючі, які потребують максимально надійному електроживленні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seasonic.
Купити Seasonic PRIME Platinum SSR-1300PD
Усі ціни 6 →Seasonic Prime Ultra Platinum 1300W 80Platinum ATX 12V Power Supply for Co | 1 927 zł |
Seasonic Prime Platinum 1300 Zasilacz do komputera - 1300 Watt - 135 mm - | 1 273 zł |
Zasilacz SeaSonic Prime PX 1300W (SSR-1300PD) | 1 275 zł |
Zasilacz komputerowy SEASONIC Prime SSR-1300PD, 1300 W | 1 463 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Seasonic PRIME PX-1300 1300W ATX23 - PACZKOMAT, POCZ | 1 267 zł |
Seasonic Prime Ultra 1300 Platinum 80Platinum 1300 Watt SSR-1300PD | 1 483 zł |