Kask motocyklowy Scorpion VX-22 Air
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Scorpion VX-22 Air |
|
Kwikfit - możliwość używania kasku z goglami. Zdejmowane wnętrze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Scorpion 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Scorpion.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Scorpion VX-22 Air
Wszystkie ceny 99 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Scorpion VX-22 Air Ares White-Neon Red Offroad Helmet Size S | 1 369 zł |
Scorpion SCORPION KASK OFF-ROAD VX-22 AIR ATTIS Black-Red | 1 679 zł |
Scorpion Vx-22 Air Ares Kask Motocrossowyczarny Biały | 1 407 zł |
Scorpion Vx-22 Air Ares Off-road Helmet Czarny XS 32-379-159-02 | 1 408 zł |
Scorpion VX-22 Air Ares White-Black-Neon Yellow Offroad Helmet Size S | 1 369 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →