Kask motocyklowy Scorpion EXO-1400 Air
Zdjęcia 20 |
Scorpion EXO-1400 Air |
|
Kwikfit - możliwość używania kasku z goglami. Zdejmowane elementy wewnętrzne. pinlock
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Scorpion 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Scorpion.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Scorpion EXO-1400 Air
Wszystkie ceny 171 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Scorpion Kask motocyklowy Exo 1400 Air Solid Mat czarny rozmiar M 14-100-1 | 1 043 zł |
Scorpion Exo 1400 Air Solid Full Face Helmet Czarny L 14-100-10-05 | 1 138 zł |
Scorpion EXO-1400 Evo II Air Accord Grey Red Full Face Helmet Size XS | 1 447 zł |
Scorpion Exo-1400 Evo II Air Kask integralny matowy czarny | 1 211 zł |
Scorpion SCORPION KASK EXO-1400 AIR TRIKA WH-BK-NE YEL | 1 599 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →