Мотошолом Scorpion EXO-520 Air
Відео 9Фото 24 |
Scorpion EXO-520 Air |
|
Kwikfit-можливість використовувати шолом з окулярами. Знімні нутрощі. Pinlock
У версії Smart навушники і мікрофон вже інтегровані в шолом (йдуть в комплекті)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scorpion 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scorpion.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scorpion EXO-520 Air
Усі ціни 33 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Scorpion EXO-520 AIR LEMANS biało-niebiesko-czerwony L 72-349-236-05 | 1 007 zł |
Scorpion SCORPION KASK INTEGRALNY EXO-520 AIR MATT BLACK | 1 049 zł |
Scorpion EXO-520 Air Shade Black Red Full Face Helmet Size 2XL | 652 zł |
Scorpion EXO-520 AIR matowy czarny XXL 72-100-10-07 | 656 zł |
Scorpion EXO-520 AIR SHADE przygotowany do komunikacji Bluetooth Black-Red | 1 042 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →