Мотошолом Scorpion EXO-1400 Carbon Air
Відео 14Фото 18 |
Scorpion EXO-1400 Carbon Air |
|
Kwikfit-можливість використовувати шолом з окулярами. Знімні нутрощі. Pinlock
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scorpion 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scorpion.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scorpion EXO-1400 Carbon Air
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Scorpion Unisex kask motocyklowy dla dorosłych NC czarny XS 14-261-10-02 | 1 586 zł |
Scorpion SCORPION KASK INTEGRALNY EXO-1400 AIR CARBON BLUE | 2 049 zł |
Scorpion 14-261-100-07 Noir | 1 698 zł |
Scorpion SCORPION KASK INTEGRALNY EXO-1400 AIR CARBON SOLID | 2 049 zł |
Scorpion SCORPION KASK INTEGRALNY EXO-1400 AIR CARBON S RED | 2 049 zł |
Scorpion SCORPION KASK INTE EXO-1400 AIR CARBON MATT BLACK | 1 999 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →