Мотошолом Schuberth S2 Sport
Фото 15 |
Schuberth S2 Sport |
|
Є можливість підключити до гарнітури плеєр або GPS-навігатор
Модель Schuberth S2 Sport відрізняється від моделі S2 дизайном і має іншу Bluetooth-гарнітуру
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schuberth 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schuberth.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schuberth S2 Sport
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Schuberth S2 Sport hełm | 1 953 zł |
Schuberth S2 Sport Polar Full Face Helmet Biały S A4419154360 | 2 105 zł |
Schuberth Schuberth S2 Sport Polar Yellow S Kask Grey Yellow White Black 4 | 2 389 zł |
Schuberth S2 Sport kask integralny matowy czarny | 1 212 zł |
SCHUBERTH S2 SPORT GRAPHIC ECE Polar Żółty 53 4419153360 | 3 132 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →