Kask motocyklowy Schuberth S2 Sport
Zdjęcia 15 |
Schuberth S2 Sport |
|
Do zestawu słuchawkowego można podłączyć odtwarzacz lub nawigację GPS
Model Schuberth S2 Sport różni się od modelu S2 konstrukcją i ma inny zestaw słuchawkowy Bluetooth
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schuberth 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schuberth.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schuberth S2 Sport
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schuberth S2 Sport hełm | 1 953 zł |
Schuberth S2 Sport Polar Full Face Helmet Biały S A4419154360 | 2 108 zł |
Schuberth Schuberth S2 Sport Polar Yellow S Kask Grey Yellow White Black 4 | 2 389 zł |
Schuberth S2 Sport kask integralny matowy czarny | 1 212 zł |
Schuberth S2 Sport Polar Hełmczerwony | 1 777 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →