Kask motocyklowy Scorpion VX-21 Air
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Scorpion VX-21 Air |
|
Zdejmowane wnętrze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Scorpion 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Scorpion.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Scorpion VX-21 Air
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Scorpion VX-21 Air Mudirt kask motocyklowy dla dorosłych neonowy/czerwony | 1 138 zł |
Scorpion SCORPION VX-21 AIR MUDIRT BK-NEON RED Kask motocrossowy | 1 349 zł |
Scorpion VX-21 Air Mudirt kask motocyklowy dla dorosłych neonowy/czerwony | 1 288 zł |
Scorpion VX-21 Air Mudirt kask motocyklowy dla dorosłych neonowy/żółty duż | 1 303 zł |
VX-21 Air Solid Matt Black XS 31-100-10-02 | 1 054 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →