Kask motocyklowy X-lite X-661 N-Com
Zdjęcia 26 |
X-lite X-661 N-Com |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog X-lite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele X-lite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup X-lite X-661 N-Com
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
X-lite X-661 Motivator N-Com kask czarny/czerwony S 56 X610008110465 | 1 774 zł |
X-lite X-661 Start n-com kask integralny Kask matowy czarny | 1 366 zł |
X-lite X-803&ultra/x-802&r&rr&r Ultra&rr Ultra/x-702>> Ultra/x-661&et/ | 115 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kasku motocyklowego X-lite X-661 N-Com:
- Przygotowanie do instalacji systemu komunikacyjnego N-Com
PolecamyPorównaj w tabeli →