Kask motocyklowy Scorpion EXO-930
Wideo 3Zdjęcia 16 |
Scorpion EXO-930 |
|
Kwikfit - możliwość używania kasku z goglami. Zdejmowane elementy wewnętrzne. pinlock
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Scorpion 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Scorpion.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Scorpion EXO-930
Wszystkie ceny 122 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SCORPION Kaski modułowe motocyklowe EXO-930 Solid mat pearl Black XXL 94-1 | 767 zł |
Scorpion Exo-930 Evo Sikon Modular Helmet Wielokolorowy S 194-428-262-03 | 1 012 zł |
Scorpion Exo-930 Evo Solid Yellow Fluo Modular Helmet Size XL | 900 zł |
Scorpion Exo-930 Evo Kask szczękowy matowy czarny | 899 zł |
Scorpion SCORPION KASK SZCZĘKOWY EXO-930 MATT PEARL BLACK | 1 099 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →