Opona rowerowa Schwalbe Road Cruiser K-Guard 26x1.75
Zdjęcia 12 |
Schwalbe Road Cruiser K-Guard 26x1.75 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe Road Cruiser K-Guard 26x1.75
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schwalbe Road Cruiser 26x1,75" gold wall 11101264V | 48 zł |
Schwalbe Cruiser Hs484 Green 26´´ X 47 Rigid Urban Tyre Czarny 26´´ x 47 | 66 zł |
Schwalbe Road Cruiser 26x1,75" (47-559) with Reflex 11101302V | 61 zł |
Schwalbe Road Cruiser 26 x 1,75" Creme 11101267 | 56 zł |
Modyfikacje Schwalbe Road Cruiser K-Guard 26x1.75
Ceny na Schwalbe Road Cruiser K-Guard 26x1.75 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Road Cruiser K-Guard 20x1.75 | od 43 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Road Cruiser K-Guard 26x1.75 | od 48 zł | 4 oferty | ||
Schwalbe Road Cruiser K-Guard 27.5x1.4 | od 71 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Road Cruiser K-Guard 28x1.4 | od 52 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Road Cruiser K-Guard 28x1.6 | od 65 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Road Cruiser K-Guard 28x1.25 | od 52 zł | 2 oferty |
Polecamy