Słuchawki
SAVIO TWS ANC-101
Wideo 3Zdjęcia 12 |
SAVIO TWS ANC-101 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAVIO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAVIO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SAVIO TWS ANC-101
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki Bluetooth SAVIO - Słuchawki bezprzewodowe - Kabel ładujący Power | 169 zł |
Słuchawki bezprzewodowe Savio TWS ANC-101 białe (SAVSLTWS ANC-101) | 109 zł |
Dokanałowe Savio TWS ANC-101 białe SL-BT-SVIO-029 | 109 zł |
Słuchawki douszne Savio TWS ANC-101 SAVSLTWS ANC-101 | 135 zł |
Słuchawki dokanałowe SAVIO TWS ANC-101 Biały | 130 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →