Słuchawki
SAVIO TWS-06
Zdjęcia 4 |
SAVIO TWS-06 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAVIO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAVIO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SAVIO TWS-06
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Savio TWS-06 Bluetooth 50 EDR Headphones/Headset In-Ear Black | 130 zł |
Słuchawki bezprzewodowe douszne Savio TWS-06 | 130 zł |
Słuchawki dokanałowe SAVIO TWS-06 Czarny | 120 zł |
Słuchawki dokanałowe SAVIO TWS-06 Czarny | 130 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →