Słuchawki
SAVIO TWS-03
Wideo 1Zdjęcia 3 |
SAVIO TWS-03 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAVIO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAVIO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SAVIO TWS-03
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AURICULARES INALÁMBRICOS BLUETOOTH SAVIO TWS-03 NEGROS | 118 zł |
Suchawki douszne Savio TWS-03 SAVSLTWS-03 | 65 zł |
SAVIO BT TWS-03 SAVSLTWS-03 | 65 zł |
Słuchawki dokanałowe SAVIO TWS-03 Czarny | 60 zł |
Słuchawki dokanałowe SAVIO TWS-03 Czarny | 60 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →