Słuchawki
SAVIO TWS-09 (SL-BT-SVIO-028)
Zdjęcia 10 |
SAVIO TWS-09 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAVIO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAVIO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SAVIO TWS-09
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AURICULARES INALÁMBRICOS BLUETOOTH 51 DE SAVIO IPX5 TWS-09 | 132 zł |
Dokanałowe Savio TWS-09 czarne SL-BT-SVIO-028 | 79 zł |
Słuchawki dokanałowe SAVIO TWS-09 Czarny | 70 zł |
Słuchawki dokanałowe SAVIO TWS-09 Czarny | 70 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →