Słuchawki
SAVIO TWS-07 Pro
Wideo 2Zdjęcia 6 |
SAVIO TWS-07 Pro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SAVIO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SAVIO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SAVIO TWS-07 Pro
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dokanałowe Savio TWS-07 Pro Białe SL-BT-SVIO-023 | 64 zł |
Słuchawki bezprzewodowe douszne Savio TWS-07 Pro | 80 zł |
Słuchawki douszne SAVIO TWS-07 PRO Biały | 90 zł |
Słuchawki Savio TWS-07 Pro | 64 zł |
Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth SAVIO TWS-07 PRO | 64 zł |
Słuchawki Savio TWS-07 PRO Białe | 64 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →