Słuchawki
Kruger&Matz TWS G3 (KMPG3)
Zdjęcia 14 |
Kruger&Matz TWS G3 |
|
Oświetlenie słuchawek i etui, tryb gry.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kruger&Matz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kruger&Matz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kruger&Matz TWS G3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe TWS Kruger&Matz Warrior G3 z wbudowanym | 150 zł |
Słuchawki Kruger&Matz TWS G3 (KMPG3) | 167 zł |
Bezprzewodowe słuchawki Krüger&Matz, gamingowe, dokanałowe, TWS, Warrior G | 149 zł |
Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe TWS Kruger&Matz G3 | 149 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →