Wędzisko Savage Gear SG4 Vib & Blade Specialist 233-35 (75806)
Savage Gear SG4 Vib & Blade Specialist 233-35 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Savage Gear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Savage Gear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Savage Gear SG4 Vib & Blade Specialist 233-35
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Savage Gear SG4 233 m M 10-35 g Vib & Blade Specialist wędka spinningowa d | 933 zł |
Savage Gear Sg4 Vib&blade Specialist Spinning Rod Posrebrzany 2.33 m / 10- | 492 zł |
Savage Gear Savage Gear SG4 Vib & Blade Specialist 2,33 m 10 - 35 g 2 częś | 439 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →