Wędzisko Savage Gear SG2 Vertical Specialist 198-21 (72180)
Zdjęcia 6 |
Savage Gear SG2 Vertical Specialist 198-21 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Savage Gear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Savage Gear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Savage Gear SG2 Vertical Specialist 198-21
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Savage Gear Sg2 Vertical Specialist Mf M Spinning Rod Posrebrzany 1.98 m / | 293 zł |
Savage Gear Savage Gear SG2 Vertical Specialist 1,98 m 7 - 21 g 2 części S | 280 zł |
Wędka Savage Gear SG2 Vertical Specialist | 249 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →