Opona letnia Sava Intensa UHP 2 235/45 R18 98Y
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Sava Intensa UHP 2 235/45 R18 98Y 235/45 R18 98 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sava 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sava.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sava Intensa UHP 2 235/45 R18 98Y
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sava Intensa UHP 2 (235/45 R18 98Y) 579403 | 429 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 235/45 R18 98Y XL ) 536039 | 917 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 235/45 R18 98Y XL ) | 499 zł |
Sava Intensa UHP 2 (235/45 R18 98Y) 536039 | 933 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 235/45 R18 98Y XL ) 579403 | 509 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 235/45 R18 98Y XL ) | 952 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Sava Intensa UHP 2 235/45 R18 98Y
Ceny na Sava Intensa UHP 2 235/45 R18 98Y |
---|---|---|---|---|
Sava Intensa UHP 2 235/45 R18 98Y | od 429 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →