Літня шина Sava Intensa UHP 2 235/45 R18 98Y
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Sava Intensa UHP 2 235/45 R18 98Y 235/45 R18 98 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Intensa UHP 2 235/45 R18 98Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sava Intensa UHP 2 (235/45 R18 98Y) 579403 | 429 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 235/45 R18 98Y XL ) 536039 | 917 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 235/45 R18 98Y XL ) | 499 zł |
Sava Intensa UHP 2 (235/45 R18 98Y) 536039 | 933 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 235/45 R18 98Y XL ) 579403 | 509 zł |
Відеоогляди
Модификації Sava Intensa UHP 2 235/45 R18 98Y
Ціни на Sava Intensa UHP 2 235/45 R18 98Y |
---|---|---|---|---|
Sava Intensa UHP 2 235/45 R18 98Y | від 429 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →