Літня шина Nexen N`Fera SU1 235/45 R18 98Y
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera SU1 235/45 R18 98Y 235/45 R18 94 V 235/45 R18 98 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera SU1 235/45 R18 98Y
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen NFera SU1 XL RPB - 235/45R18 98Y - opony letnie 12335NXK | 575 zł |
Nexen N Fera SU1 ( 235/45 ZR18 98Y XL 4PR RPB ) 12335NXK | 542 zł |
Nexen N Fera SU1 (235/45 R18 98Y) 12335NXK | 543 zł |
Nexen N Fera SU1 ( 235/45 ZR18 98Y XL 4PR RPB ) | 548 zł |
Nexen N Fera SU1 (235/45 R18 98Y) 14013NXK | 528 zł |
Nexen N Fera SU1 ( 235/45 ZR18 98Y XL 4PR ) 14013NXK | 611 zł |
Nexen N Fera SU1 ( 235/45 ZR18 98Y XL 4PR ) | 619 zł |
Відеоогляди
Модификації Nexen N`Fera SU1 235/45 R18 98Y
Ціни на Nexen N`Fera SU1 235/45 R18 98Y |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera SU1 235/45 R18 94V | від 438 zł | 4 пропозиції | ||
Nexen N`Fera SU1 235/45 R18 98Y | від 528 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →