Myszka
Satechi C1 USB-C Wired Mouse (ST-AWUCMM)
Zdjęcia 6 |
Satechi C1 USB-C Wired Mouse 2021 rokUSB C |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Satechi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Satechi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Satechi C1 USB-C Wired Mouse
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SATECHI Aluminiowa Mysz Przewodowa C1 USB-C Optyczna Mysz Komputerowa Dla | 92 zł |
Satechi C1 - Myszy - Czarny | 127 zł |
Satechi C1 mysz przewodowa USB-C (gwiezdna szarość) | 129 zł |
Satechi C1 USB-C Wired - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pa | 119 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →