Kuchenka mikrofalowa Samsung ME83M stal nierdzewna
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Samsung ME83M |
|
Kuchenkę mikrofalową firmy Samsung można przypisać do średniego przedziału cenowego. Reprezentuje markową linię Marimba, która łączy rozwiązania z eleganckim, stylowym designem. Urządzenie otrzymało więc obudowę w kolorze „stal nierdzewna”, przyciemniane szkło i zgrabny panel sterowania z osobnym mechanicznym przyciskiem do otwierania drzwi na dole. Kuchenka mikrofalowa Samsung ME83M jest wyposażona w 800-watowy magnetron (bez grilla), 23-litrową komorę roboczą i tradycyjny talerz obrotowy.
Ścianki wewnętrzne są tu wykończone ceramiką, dla której deklarowana jest nie tylko łatwość czyszczenia i wysoka odporność na zarysowania czy procesy korozyjne na tle emaliowanych powierzchni, ale także ochrona antybakteryjna. Ręczne regulacje obejmują elastyczny wybór mocy (od 10 poziomów) i ustawienie czasu grzania. Oprócz tego dostępny jest tryb rozmrażania Rapid Defrost i automatyczne programy gotowania Auto Cook. Na szczególną uwagę zasługuje również opcja blokady zabezpieczającej przed dziećmi oraz tryb eko, który zmniejsza zużycie energii.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Kup Samsung ME83M stal nierdzewna
Wszystkie ceny 13 →Samsung Kuchenka mikrofalowa ME83M HWSAMMBEME83M00 | 539 zł |
Samsung Samsung ME83M, Kuchenka mikrofalowa z emalią ceramiczną, 23 l ME83 | 539 zł |
Samsung ME83M AGDW-MIK-SAM-209 | 489 zł |
Kuchenka mikrofalowa SAMSUNG ME83M | 489 zł |
Samsung Kuchenka mikrofalowa ME83M 121939 | 512 zł |