Pamięć RAM Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5173DB0-YK0
Samsung M471B5173DB0-YK0 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5173DB0-YK0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung M471B5173DB0-YK0 - Pamięć RAM 4 GB 1x4GB - DDR3 1600 MHz Kolor Zie | 65 zł |
SAMSUNG M471B5173DB0-YK0 4GB 1RX8 PC3L-12800S Memory RAM | 80 zł |
M471B5173DB0-YK0 Samsung 4GB PC3-12800 DDR3-1600MHz non-ECC Unbuffered CL1 | 70 zł |
Samsung M471B5173DB0-YK0 (2) 4GB RAM Memory Modules | 64 zł |
SAMSUNG M471B5173DB0-YK0 (2) 4GB RAM Memory Modules 1Rx8 PC3L-12800S SODIM | 109 zł |
Modyfikacje Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb
Ceny na Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5273DH0-CH9 | od 58 zł | 2 oferty | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5173BH0-CH9 | od 60 zł | 1 oferta | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5173QH0-YK | od 81 zł | 1 oferta | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5173EB0-YK0 | od 153 zł | 1 oferta | ||
Samsung DDR3 SO-DIMM 1x4Gb M471B5173DB0-YK0 | od 64 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →