Myszka
Samsung Bluetooth Mouse Slim (EJ-M3400)
Zdjęcia 3 |
Samsung Bluetooth Mouse Slim 2022 rok |
|
Firmowe technologie w świecie myszy komputerowychJakie technologie są w myszach i jakie one dają korzyści w tych lub innych zdaniach
Jak wybrać mysz do gier, zadań biurowych i pracy twórczejZapoznajemy się z zawiłości rynku myszy komputerowych i wybieramy dla Ciebie odpowiednie opcje
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Bluetooth Mouse Slim
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung NPC Bluetooth Mouse Slim Silver EJ-M3400DSEGEU | 173 zł |
Samsung Bluetooth Mouse Slim - Silver - Myszy - 5 - Srebrny | 299 zł |
Samsung NPC Bluetooth Mouse Slim Black EJ-M3400DBEGEU | 217 zł |
Samsung Bluetooth Mouse Slim - Black - Myszy - 5 - Czarny | 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →