Powerbank Romoss Sense 8PF
Zdjęcia 3 |
Romoss Sense 8PF |
|
Stylowy power banker w eleganckim białym stroju, który został rozcieńczony czarną błyszczącą wstawką na potrzeby ekranu informacyjnego. Wyświetlacz w konstrukcji modelu służy do wyświetlania pozostałego procentu naładowania akumulatora. Zainstalowano tu akumulator litowo-polimerowy o pojemności 20 000 mAh, ale w rzeczywistości jest on w stanie dostarczyć podłączonym urządzeniom około 12 600 mAh pojemności.
Złącza wyjściowe Romoss Sense 8PF są reprezentowane przez dwustronne USB typu C o mocy 18 W w obu kierunkach, a także kilka pełnowymiarowych USB A (22,5 W każdy). Model uzyskał wsparcie dla ładowania z wykorzystaniem protokołów Qualcomm Quick Charge 2.0/3.0 i Power Delivery 3.0. Własną baterię powerbanku można ładować poprzez wspomniane wcześniej porty USB typu C, microUSB i Apple Lightning. Całkowite naładowanie ogniw akumulatora urządzenia zostaje przywrócone w ciągu około 8 godzin. Model posiada również kompleksowy system ochrony przed głębokim rozładowaniem, przeładowaniem, zwarciem, przetężeniem, przepięciem, przegrzaniem, odwrotną polaryzacją i wahaniami pola magnetycznego. Grubość korpusu akumulatora Powerbank wynosi 33 mm, a jego waga to 688 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romoss 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romoss.
Kup Romoss Sense 8PF
Wszystkie ceny 10 →ROMOSS SENSE8PF Powerbank - Bia?y - 30000 mAh | 143 zł |
Romoss SENSE8PF 30000mAh, 22.5W (biały) AK-MOB-RMSS-014 | 130 zł |
Romoss Sense 8PF 30000mAh 22.5W Biały | 140 zł |
Romoss Powerbank Romoss SENSE8PF 30000mAh, 22.5W (biały) | 148 zł |
Romoss Powerbank Romoss SENSE8PF 30000mAh, 22.5W (biały) | 129 zł |