Ryżowar Rommelsbacher MRK 500
Zdjęcia 4 |
Rommelsbacher MRK 500 2021 rok |
|
Co wybrać: wolnowar, szybkowar czy ryżowar?Opowiadamy, jaka jest różnica między wolnowarem, szybkowarem i ryżowarem, jakie są ich zalety i wady
Czym jest technologia sous vide (sous vide) i czy jest potrzebna w domowej kuchniGotowanie domowych potraw „pod próżnią” poszerzy rodzinne menu i mile zaskoczy Twoich gości
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rommelsbacher 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rommelsbacher.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rommelsbacher MRK 500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ROMMELSBACHER Multi szybkowar MRK 500 6 programów ryż pełnoziarniste nisko | 813 zł |
Ryżowar ROMMELSBACHER MRK 500 Risa | 777 zł |
Rommelsbacher Ryżowar MRK 500 czarny | 882 zł |
Ryżowar ROMMELSBACHER MRK 500 Risa | 777 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →