Rower Romet Rambler R7.3 2023 frame 20
Zdjęcia 4 |
Romet Rambler R7.3 2023 frame 20 rama 18"rama 20" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Romet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Romet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Romet Rambler R7.3 2023 frame 20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Romet, Rower Górski MTB RAMBLER R7.3,Granatowy | 2 899 zł |
Rower Górski męski ROMET RAMBLER R7.3 2023 | 2 899 zł |
Rower górski ROMET RAMBLER R7.3 2023 | 2 319 zł |
Romet, Rower Górski MTB, RAMBLER R7.3, Czarny | 2 438 zł |
Romet, Rower Górski MTB, RAMBLER R7.3, Biały | 2 899 zł |
Modyfikacje Romet Rambler R7.3 2023 frame 20
Ceny na Romet Rambler R7.3 2023 frame 20 |
---|---|---|---|---|
Romet Rambler R7.3 2023 frame 18 | od 2 319 zł | 3 oferty | ||
Romet Rambler R7.3 2023 frame 20 | od 2 319 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →