Rolki Rollerblade Zetrablade Elite W
Zdjęcia 6 |
Rollerblade Zetrablade Elite W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rollerblade Zetrablade Elite W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rollerblade Zetrablade Elite Woman Inline Skates Czarny EU 40 07967100N052 | 695 zł |
Rollerblade, Łyżworolki damskie, Zetrablade Elite 07967100N05 r. 38.5, Cza | 600 zł |
Rolki Rollerblade Zetrablade Elite W | 527 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →