Pianino cyfrowe Roland FP-10
Wideo 25Zdjęcia 7 |
Roland FP-10
Klawisze:88 (7,5 oktawy)
Polifonia:96 głosów
Rodzaj klawiatury:młoteczkowa
Brzmienia:15 szt.
Twardość:ważone
Bluetooth
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne FP-10
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Roland 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Roland.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Roland FP-10
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Roland FP-10 Kompaktowe 88-klawiszowe Pianino Cyfrowe z Brzmieniami SuperN | 2 550 zł |
Roland Roland FP-10-BK Cyfrowe stage pianino Black FP-10-BK | 1 819 zł |
Roland Pianino cyfrowe FP-10 czarne FP-10-BK | 1 931 zł |
Roland FP 10 Digital Piano z podstawką Black FP-10-ST | 2 231 zł |
Roland Zestaw pianina cyfrowego FP-10 Deluxe czarny FP-10-DLX | 2 570 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →