Цифрове піаніно Roland FP-10
Відео 25Фото 7 |
Roland FP-10
Клавіші:88 (7.5 октав)
Поліфонія:96 голосів
Механіка:молоточкова
Тембри:15 шт.
Жорсткість:зважена
Bluetooth
Всі характеристики
Характеристики FP-10
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roland 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roland.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roland FP-10
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Roland FP-10 Kompaktowe 88-klawiszowe Pianino Cyfrowe z Brzmieniami SuperN | 2 550 zł |
Roland Roland FP-10-BK Cyfrowe stage pianino Black FP-10-BK | 1 819 zł |
Roland Pianino cyfrowe FP-10 czarne FP-10-BK | 1 931 zł |
Roland FP 10 Digital Piano z podstawką Black FP-10-ST | 2 231 zł |
Roland Zestaw pianina cyfrowego FP-10 Deluxe czarny FP-10-DLX | 2 570 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →