Цифрове піаніно Roland DP-603
Відео 10Фото 7 |
Roland DP-603
Клавіші:88 (7.5 октав)
Поліфонія:384 голосів
Механіка:молоточкова
Тембри:307 шт.
Жорсткість:зважена
Bluetooth
Всі характеристики
Характеристики DP-603
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roland 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roland.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roland DP-603
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Roland Roland DP 603 Gloss Black Pianino cyfrowe Black DP603-PE | 10 439 zł |
Roland DP603 pianino cyfrowe Contemporary Black (współczesny czarny) DP603 | 9 102 zł |
Roland Roland DP 603 Gloss White Pianino cyfrowe White DP603-PW | 10 989 zł |
Roland Roland DP 603 Classic Black Pianino cyfrowe Black DP603-CB | 9 489 zł |
Roland DP603 Pianino cyfrowe polerowany heban DP603-PE | 11 363 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →